Логін:    Пароль:    Регiстрацiя Забули пароль?
Навигация по блогу
« Сентябрь 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Партнерство


Главная

Вірогідне зняття з виробництва серверної пам'яті DDR3

На сьогодні на світовому ринку спостерігається дефіцит чипів для оперативної пам'яті, котрий впливає на ріст цін, а також існує висока вірогідність того, що протягом найближчих 1-2 місяців серверна пам'ять DDR3 буде знята з виробництва багатьма виробниками пам'яті.

ESET (Поновлення прострочених ліцензій)

Шановні партнери!

Повідомляємо Вам про те, що з 01 липня до 31 серпня 2017 року користувачам продуктів ESET домашньої та бізнес версій, які не встигли поновити свою ліцензію у встановлений період*, надаватиметься можливість здійснити поновлення ліцензії зі знижкою 40 %, незалежно від того, скільки часу минуло з моменту її закінчення.

Звертаємо увагу на те, що ця пропозиція розповсюджується тільки на електронні версії продуктів (коробкові версії продуктів участь в акції не приймають).

 

 

 

*За правилами ліцензування, користувачі можуть здійснити поновлення зі знижкою 40 % тільки протягом 30 днів до закінчення дії ліцензії, що використовується, або протягом 60 днів з моменту закінчення дії ліцензії.

Антивирусное программное обеспечение Dr. WEB

Информация от представительства Dr.Web в Украине.

 

Антивирусное программное обеспечение Dr. WEB сохраняет полную функциональность, обновление баз происходит без изменений.

Серверы обновлений расположены по всему миру, и доступ к ним не блокировался.

На данный момент действует блокировка российского веб-сайта Dr.Web, запрет на платежи в адрес соответствующего юрлица, а также запрет на работу с Dr. Web для государственных заказчиков.

 

В случае возможных блокировок серверов обновлений, будут предприняты меры по переадресации, вопрос мониторится и держится на контроле.

В Сервисном центре снижены цены на заправку картриджей.

Снижение цен на заправку до 20%.

Процесс заправки картриджа включает в себя полную разборку картриджа, диагностику деталей картриджа на изношенность, качественную очистку валов, лезвий и шестеренок картриджа, заправку картриджа тонером, сборку картриджа. После заправки картридж по возможности тестируется на соответствующем аппарате.

Заплановано зняття з виробництва: Kingston 8GB 667MHz DDR2 ECC Reg and FB DIMMЗверніть, будь ласка, увагу: найближчим часом
заплановано зняття з виробництва модулів пам'яті
Kingston 8GB 667MHz DDR2 ECC Reg and FB DIMM

При замовленні на цьому тижні (до 17.03.2017)
наявність та спеціальна ціна гарантовані.

Microsoft Windows Server 2016

В жовтні в прайс-листах очікуємо на появу Microsoft Windows Server 2016.
Windows Server 2016 пропонує можливості приватної і гібридної хмари, які необхідні для задоволення швидко зростаючих потреб бізнесу. Нова операційна система дозволить замовникам вийти на більш високий рівень безпеки додатків та інфраструктури компанії. Система буде здатна підтримувати поточні робочі навантаження і спростить перехід в хмару, коли в цьому виникне необхідність.
Крім функціональних і технологічних удосконалень, випуск нової серверної операційної системи буде супроводжуватися змінами в ліцензуванні, а саме - перехід до моделі «на ядро+клієнтські ліцензії».

Більш детально в документі по ліцензуванню Microsoft Windows Server 2016

http://www.erc.ua/d/others/WS2016LicensingDatasheet(ru).pdf ...

[ далее ]
 
Записи с 25 по 30 из 198  
© 2003-2021 ООО "Бест Вей". Всі права захищені.